Bonusový Program Tomíci

Bonusový program je vytvořen pro naše pravidelné zákazníky jako odměna za nákupy a další aktivity. Momentálně pouze pro nákupy v CZK.

 

V rámci tohoto programu získáváte Tomíky za uskutečněnou a uhrazenou objednávku v Kč, jak v online, tak i offline prostředí a taktéž při registraci nebo přihlášení k newsletteru.

 

Tyto bonusové body se přičtou během 24 hod po zaplacení nákupu. Vzorec pro obdržení Tomíků je 150 Kč = 1 bod.

 

Za registraci obdržíte 10 Tomíků a za přihlášení k newsletteru 5. Tomíky můžete uplatnit v průběhu jednoho roku na jakékoliv Vaše objednávky, ať na e-shopu nebo u nás v prodejně.

 

Stav a platnost bodů zjistíte při přihlášení do Vašeho konta. Vzorec pro uplatnění je 1 Tomík = 1 Kč.

 

Pokud se naopak odhlásíte z newsletteru nebo zboží je vráceno, body se Vám zase odečtou. Při výměně zboží nelze bonusové body znova využít.

 

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení