Charita

S moderními společenskými hrami jsme měli tu čest vyrůstat. Považujeme je za krásný koníček, který v nás pěstuje dobré vlastnosti: taktické myšlení, komunikační dovednosti, cit pro fair play. Zároveň jsou způsobem, jak spojit v jedné činnosti lidi z různých skupin; či dokonce jak získat nové přátele. Známe ze svého okolí lidi, kterým hraní společenských her pomohlo lépe překlenout těžká životní období.

Bohužel ne všichni měli dosud možnost poznat, co dobrého jim společenské hry mohou přinést. A pak je mnoho takových, kteří to již poznali, ale hry si nemohou finančně dovolit.

Cílem našich charitativních aktivit je dostat kvalitní společenské hry do rukou osob sociálně znevýhodněných. Za tímto účelem shromažďujeme hry, které věnujeme na charitativní účely. Dále organizujeme předvádění her a herní dny pro sociálně znevýhodněné skupiny. Zde se příjemci s hrami seznámí způsobem, kterému porozumí.

Budeme velmi rádi, pokud se do našeho programu také zapojíte. 

 

Chci být příjemcem daru

Jste-li zástupcem organizace, která pracuje se sociálně znevýhodněnými osobami a máte zájem přijmout od nás společenské hry jako dar, kontaktujte prosím naši odpovědnou osobu:

Martina Magdová, email: martina@tomovyhry.cz, tel. +420 777 133 881

Bude-li v našich možnostech pomoci Vaší organizaci, doladíme podrobnosti, jako například výběr vhodných her a formu jejich prezentace. Počítejte s tím, že hry, které obdržíte, budou s velkou pravděpodobností použité. 

 

Vím o možném příjemci daru

Povězte mu o naší charitativní aktivitě, případně uveďte mu odkaz na tuto stránku, ať nás kontaktuje. Je pro nás důležité, aby se hry dostaly do rukou těm, kdo o ně mají opravdu vážný zájem. Proto je žádoucí, aby se nám organizace, které o hry mají zájem, ozvaly samy. 

 

Chci pomoci

Herní obchod a klub Tomovy hry přispívá na charitu pravidelně hrami z vlastního inventáře. Zájemců je však více, než je v našich silách uspokojit. Pomůžete tím, že věnujete společenské hry, které se Vám například válí doma v šuplíku.

Hry můžete přinést osobně do klubu Tomovy hry, Arbesovo náměstí 14, Praha 5, zaslat je poštou nebo s námi individuálně domluvit jiný způsob předání. Najdeme-li pro Vaši hru vhodného příjemce, věnujeme mu ji. Nenajdeme-li, pokusíme se ji směnit v hráčské komunitě za jinou, zhruba stejně hodnotnou, pro kterou vhodný příjemce bude. Jednodušší hry mají větší šanci získat vhodného příjemce.

Máte-li pochybnosti, jestli Vaše hra bude vhodná jako dar na charitu, prosíme konzultujte dar s námi ještě předtím, než jej pošlete.

Projevíte-li o to zájem, uvedeme Vás v seznamu dárců na našich stránkách. 

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte naši odpovědnou osobu: Martina Magdová, email: martina@tomovyhry.cz, telefon +420 777 133 881 

 

Děkujeme všem, kdo se jakkoli zapojí do pomoci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.