O nás

Kdo jsme

Náš obchod byl založen v roce 2011. Původně byl zamýšlen pouze jako e-shop, ale už po měsíci provozu se nám naskytla příležitost k otevření kamenného obchodu a herny, kterou jsme s radostí využili. Tak vznikla naše pobočka na Arbesově náměstí, která je v provozu i dnes. V roce 2016 jsme pod svá křídla vzali jinou prodejnu a na začátku roku jsme naše obchody sjednotili pod značkou Tomovy hry.

Díky naší lásce ke hrám všeho druhu se nám daří natolik, že si můžeme dovolit říct: „Patříme k předním prodejců Warhammer her v celé České republice“. V roce 2014 jsme dokonce vydali vlastní hru, českou mutaci v zahraničí populární Fate RPG. Při budování našeho podnikání jsme vždy kladli důraz zejména na osobní přístup a spokojenost zákazníka. Díky tomu se nám úspěšně daří provozovat hernu a pořádat turnaje v nejrůznějších hrách. Jsme hrdí na to, že jsme vybudovali místo, které již přes 10 let činí lidi šťastnými. Můžete se spolehnout, že v tom budeme i nadále pokračovat. 

Náš sortiment

V našem obchodě naleznete nejrůznější deskové, karetní i figurkové hry. Vždy se snažíme naším zákazníkům vycházet vstříc, a tak vám můžeme nabídnout i sběratelské předměty, Lego, nebo klasické hlavolamy. Zejména naši nabídku produktů do Warhammeru a Pokémon TCG si klienti opakovaně pochvalují. Snažíme se vždy být o krok napřed a prakticky každý týden rozšiřujeme sortiment o novinky všeho druhu.

Zkrátka a jednoduše, v Tomových hrách si vybere každý to pravé a nezáleží na tom, zda jste zkušení hráči, nebo jenom sháníte něco zábavného pro děti.

Plány do budoucna

Neustále se snažíme zlepšovat a posouvat dál. Prostory se snažíme zvelebovat a inovovat tak, abychom mohli nabídnout co nejlepší podmínky pro hraní i nákup. To se samozřejmě týká i poskytování služeb klientům. V naší prodejně na Arbesově náměstí tak můžete na příklad využít i služeb přepravní společnosti Zásilkovna.

Pokud nechcete, aby vám utekly nejrůznější tipy, novinky a možnosti, přihlaste se prosím k odběru našich informačních emailů, nebo nás začněte sledovat na Facebooku a Instagramu.

 

Těšíme se na vaši návštěvu i objednávku,

Tomovy hry