NA NAŠÍ PRODEJNĚ JE STÁLE MOŽNÉ SI VYZVEDNOUT INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY A ZÁSILKOVNU.

O nás

Kdo jsme

Nápad založit obchod měla v roce 2011 trojice kamarádů, kteří spolu hráli všelijaké deskové, karetní a RPG hry. Nejdříve se mělo jednat pouze o e-shop, ale asi po měsíci fungování si všichni řekli, že to chce i místo na hraní. A tak vznikl i klub a kamenný obchod v Praze na Smíchově. Časem se přibalil i velkoobchod a v roce 2014 Mephit vydal první vlastní hru, českou mutaci Fate RPG. V roce 2016 přibral pod svá křídla i obchod Tomovy hry na Novém městě pod Vyšehradem na Praze 2. Začátkem roku 2017 budou jména obou obchodů sjednocena pod název TOMOVY HRY.

 

Náš sortiment

Zboží, které nabízíme, odráží naší zálibu, takže u nás najdete hry z nejrůznější tématikou a fanouškovské geek předměty. Především máme rádi taktické hry s miniaturami, sběratelské karetní hry jako je Magic the Gathering a hry na hrdiny. Hry nabízíme v češtině i angličtině a věřte nám, vybere si opravdu každý. V neposlední řadě také máme rozmanitou škálu společenských her, fanouškovských předmětů a modelářského vybavení.

 

Plány do budoucna

Každým rokem se snažíme zvelebovat naše prodejny a herní klub. Tvrdě pracujeme na tom, aby naše prostory byly přehlednější, prostornější a naše obsluha Vám uměla vždy dobře poradit.

Pokud Vás zajímají naše akce nebo akce, kterých se účastníme, tak neváhejte a přidejte si nás na Facebooku nebo se přihlašte k odběru našich newsletterů.

 

Budeme se na Vás těšit.

Váš team Tomových her.