O nás

 

Kdo jsme

Náš obchod se nachází na Arbesově náměstí v Praze. Již od roku 2011 si zde můžete osobně vyzvednout objednávky z našeho e-shopu, nebo si přijít osobně vybrat to pravé pro vás. Zároveň fungujeme i jako výdejní místo služby Zásilkovna. Zaměřujeme se zejména na prodej deskových, karetních a figurkových her. Patříme mezi přední prodejce Warhammer her v České republice. Věnujeme se také karetní hře Pokémon TCG a snad ještě slavnější hře Magic: The Gathering.

V prostorách obchodu i herny neustále vylepšujeme zázemí, poskytované služby i naši nabídku. Snažíme se tak vytvořit nejenom příjemnou prodejnu, ale i vhodné místo kde si můžete zahrát nejrůznější hry se svými přáteli. Pokud nechcete, aby vám utekly nejrůznější tipy, novinky a možnosti, přihlaste se prosím k odběru našich informačních emailů, nebo nás začněte sledovat na Facebooku a Instagramu.

láda  

Láďa

Pokud navštívíte naší kamennou prodejnu na Arbesově náměstí, velice pravděpodobně se potkáte i s Ladislavem Reznerem. Láďa je věrný zaměstnanec s velice klidnou a milou povahou. Jeho specialitou jsou deskové hry a Dungeon and Dragons. Láďovi většina našich klientů potají přezívá „Pirát“, ale rozhodně se ho nemusíte bát. Je to ten nejmilejší člen naší firmy.

Honza

Honza „Corrupted“ Polák je místní guru ve světě Warhammeru. Prakticky se vším zákazníkům perfektně poradí a svojí prací doslova žije. Pokud jste nám poslali email nebo zprávu na Facebooku, pravděpodobně to byl právě on, kdo vám odepsal. I s ním se můžete setkat naživo. Vždy vám poradí nejlépe jak může, bohužel pro nás, dokonce i na úkor zisku.

  jenda
ja 2

Jakub

Jakub „mýval“ Weigl pro nás v porovnání s ostatními pracuje teprve krátce. Na starosti má příspěvky na sociálních sítích, takže pokud jste někde našli pravopisnou chybu, je to jeho vina. Často vypomáhá na skladě, protože toho máme poslední dobou opravdu hodně. Ačkoliv je u nás teprve krátce, známe se již dlouhé roky, takže si můžeme vzájemně věřit.

Karol

Taková šedá eminence našeho podniku. Karolovým tajným snem bylo otevřít si vlastní hernu. V roce 2011 se mu konečně naskytla vhodná příležitost a Karol jí tzv. chytil za pačesy. V obchodě ho sice moc často neuvidíte, ale svému řemeslu perfektně rozumí. Mimo jiné je to i velice zkušený a úspěšný karetní hráč. Velké úspěchy slavil na příklad ve hrách Waste Lands a Star Wars Destiny.

  karol

Těšíme se na vaši návštěvu i objednávku,

Tomovy hry