Program pro školy

Program pro školy

Pedagogové, využijte naše prostory, inventář a zkušenosti. Vytvoříme Vám na míru zajímavý vzdělávací či oddechový program pro Vaši školu, třídu či školní družinu. Akce je možno domluvit tak, že budou pro Vás zcela zdarma! 

Prostory klubu Tomovy hry Praha - Smíchov pojmou naráz školní třídu o 30 žácích plus pedagogický doprovod. Program dokážeme zajistit na dobu školního vyučování i po něm, délky libovolné. Alternativou jsou akce přímo u Vás ve škole.

Všichni naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti s vedením kroužků a klubů intelektových a uměleckých aktivit. V našem záběru jsou především strategické hry, hlavolamy, konverzační a teambuildingové aktivity, modelářství, tvůrčí psaní a historie. Náš klub od svého vzniku uspořádal několik Dnů plných her na pražských základních a středních školách, včetně škol mimo lokalitu Prahy 5.

Matematika

Seznámíme žáky se strategickými hrami a hlavolamy, které rozvíjejí logické myšlení a kombinační schopnosti. Hry si žáci budou moci zahrát. Také je možné připravit pro ně soutěže o ceny v logických hrách a hlavolamech.

Anglický jazyk

Program sestávající z konverzačních her procvičujících anglický jazyk. Sestavování pohádkových příběhů, vyjednávání a spolupráce na řešení zadaných úkolů, improvizované divadlo. Aktivity pro začátečníky i pokročilé angličtináře.

Výtvarná výchova

Workshop barvení miniatur akrylátovými barvami. Možnost pořádání barvířských soutěží o ceny.

Pro školní družiny

Odpolední program s hraním společenských her. Široká nabídka her vhodných pro 1. stupeň ZŠ k zapůjčení a vyzkoušení.

Pro pedagogy

Nabízíme konzultaci k využívání moderních konverzačních her při výuce anglického jazyka. Využijte zkušenost našich lektorů s cizojazyčnými aktivitami.

 

Pro podrobnější domluvu nás kontaktujte emailem na info@tomovyhry.cz nebo telefonicky +420 777 133 881. Obratem se Vám ozveme.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.