Slovník pojmů

A B C D F G H I K L M N O S T W

Adepta Sororitas

Adepta Sororitas jsou ženským řádem válečnic. V boji rády využívají oheň a jsou nesmiřitelnými nepřítelkyněmi kacířství.

Adeptus Custodes

Adeptus Custodes jsou osobní gardou samotného císaře. Tato elita elit tráví většinu času tráví na domovské planetě impéria. Tato planeta s názvem Terra je zároveň trvalým domovem císaře a posvátnou oblastí pro celé Impérium.

Adeptus Mechanicus

Nejdůležitější planetou pro členy Adeptus Mechanicus je Mars. Tato frakce, jak už název napovídá, je frakcí kněží uctívající stroje a jejich prostřednictvím i samotného císaře. Zároveň jsou jediným kultem Impéria, který je schopen trvale vyrábět…

Age of Sigmar

Figurková (wargamingová) hra Age of Sigmar se odehrává ve fiktivním fantasy světě. Hráči hrají proti sobě, jako velitelé svých vlastních armád. Svět Warhammeru nabízí nesčetné množství hratelných ras, které jsou rozděleny mezi 4 hlavní…

Astra Militarium

Astra Militarium jsou armádou Impéria. Jejich vojáci jsou bráni ze všech různých světů a tisíce z nich jsou obětovány pro sebemenší taktickou výhodu. Do bitev je doprovází nejrůznější tanky, děla a další válečné stroje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení