Slovník pojmů

A B C D F G H I K L M N O S T W

Cities of Sigmar

V armádách Cities of Sigmar najdete trpaslíky, elfy i lidi. V bitvách využívají klasické jednotky, stejně jako mechanizované vozy, a dokonce kouzelné ptáky fénixe. V řadách Cities of Sigmar se pohybují kouzelníci, lovci čarodějnic a…

Craftworlds

Craftworlds jsou frakcí vysokých elfů. Pro jediný elfský život by vstoupili do války a často využívají praktik, které by se daly označit za nesportovní.

Chaos Daemons

Na místě zvaném Warp, v jiné dimenzi, existuje nesčetné množství démonů, kteří slouží temným bohům Chaosu. Čas od času se ovšem stane, že se tito démoni dostanou do světa smrtelníků a okolo sebe rozsévají smrt a zkázu.

Chaos Knights

Odpadlíci a kacíři, ti, kteří se odvrátili od víry v císaře a zradili své druhy z řad Imperial Knights, to jsou Chaos Knights. Oni sami to ovšem samozřejmě vidí poněkud jinak. Chaos Knights jsou hrozbou pro Impérium, stejně jako pro lidstvo…

Chaos Space Marines

Jedinci z řad imperiálních jednotek Space Marines, kteří propadli kacířským myšlenkám a bohům chaosu jsou známi jako Chaos Space Marines. Porazit tyto skvěle vycvičené vojáky lze pouze za cenu obrovských ztrát na životech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení