Slovník pojmů

A B C D F G H I K L M N O S T W

Dark Angels

Dark Angels jsou členy Space Marines. Mají dvě doktríny, jedna z nich se zaměřuje na rychlost a druhá na vytrvalost.

Daughters of Khaine

Mezi Daughters of Khaine nenajdete skoro žádné muže. Tento brutální, převážně ženský kult je proslulý krvavými obětmi svému bohu a nahání strach i svým spojencům. Hlavou kultu je slavná Morathi a řada dalších členek je postižena podivnou hadí mutací.

Death Guard

Ti z řad zrádců Space Marines, kteří přijali dary boha Chaosu Nurgleho, jsou známí jako Death Guard. Nurgle se podepsal i na vzhledu této elity a jednotky Death Guard tak v boji kolem sebe chrlí nejenom záplavu kulek.

Deathwatch

Deathwatch jsou speciálními jednotkami inkvizice, složenými ze všech řádů Space Marines. Jejich hlavní starostí jsou hrozby mimozemského původu. Každý z nich má speciální vybavení, které nemusí být dostupné pro jiné řády Space Marines.

Disciple of Tzeentch

Armády Disciples of Tzeentch jsou plné kouzel a proměn. Samotný Tzeentch doslova překypuje tajemnými znalostmi a velkým intelektem. V jeho řadách bojují nejexotičtější démoni a kouzelníci Chaosu.

Drukhari

Temní elfové, kteří se vyžívají v mučení všech a všeho co má duši, to jsou Drukhari. Jejich dalším velkým „koníčkem“ je pirátsví. Jejich populace je těsně před vymřením, a proto je život jediného z nich cennější než životy desetitisíců…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení