Slovník pojmů

A B C D F G H I K L M N O S T W

Ogor Mawtribes

Ogor Mawtribes jsou frakcí oplývající neskutečnou fyzickou silou. Jednotlivé klany dokáže sjednotit pouze jejich víra v boha Gorkamorka. Do boje vyráží ozbrojeni brutálními zbraněmi, masivními ručními děly, nebo na hřbetech monster…

Orks

Orks jsou primitivní rasou využívající ještě primitivnější techniku, která často připomíná haldu kovového šrotu na kolečkách. Pro Orky je smyslem života boj, a proto jejich hordy napadají nejrůznější planety napříč galaxií.

Orruk Warclans

Pro Orruk Warclans je tou nejdůležitější věcí v životě boj. Největší respekt si zaslouží ti nejsilnější a nejproradnější válečníci. Ti se pak stávají náčelníky svých klanů a vedou nekonečné hordy zelených kůži do války. Jediné, co Orruk Warclans…

Ossiarch Bonereapers

Ossiarch Bonereapers jsou věrnými služebníky boha smrti Nagashe. Jsou kostěnými golemy, kteří rozsévají smrt a sbírají kosti, ze kterých budují Nagashův vysněný svět. Jsou zcela oddáni svému pánovi a poslechnou každá jeho rozkaz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení