Slovník pojmů

A B C D F G H I K L M N O S T W

Seraphon

Frakce Seraphonů je nesmiřitelným nepřítelem sil Chaosu už od nepaměti. Tato rasa humanoidních plazů skvěle ovládá magii a do bitev vyráží spolu s obrovskými ještěry, kteří nezřídka připomínají dinosaury. Tito ještěři jsou skvělým válečníky, ale…

Skaven

Skaveni jsou národem humanoidních krys. Rohatá krysa, jejich božstvo, je nejmladším bohem Chaosu. Skavení města leží v podzemí a jsou plná laboratoří, stunelů a intrik. Tento národ ke svým technologickým i magickým pokusům využívá chaotit.

Slaves to Darkness

Slaves to Darkness je frakce, která pod sebou sjednocuje především smrtelné následovníky bohů Chaosu. Často se jedná i o barbarské kmeny, uctívače různých kultů apod. Nejslavnějším členem této frakce je Archaon Everchosen, kterého můžeme označit za…

Sons of Behemat

Národ obrů, tedy Gargantů, se jmenuje Sons of Behemat. Mnoho z nich můžeme najít v nejrůznějších armádách jako žoldnéře. Jejich největší zábavou jsou je boj, požírání lidí a alkoholismus. Jejich armády ztělesňují brutální sílu a šíří zkázu.

Soulblight Gravelords

V řadách Soulblight Gravelords najdeme mocné upíry, nekromanty a nekonečné zástupy zombie s kostlivci. Mají vlastní šlechtu posedlou po moci a po bojištích rozsévají strach a smrt. Díky černé magii vyvolávají nemrtvé draky a další monstra.

Space Marines

Space Marines jsou válečnou elitou Impéria. Geneticky upravení jedinci s nadstandartním vybavením jsou nejsilnějším štítem Impéria vůči vnějším i vnitřním hrozbám.

Space Wolves

Space Wolves jsou dalším řádem Space Marines. Jejich armády se zaměřují na boj zblízka, podobně jako severští vikingové.

Stormcast Eternals

Frakce válečníků samotného boha Sigmara, to jsou Stormcast Eternals. Duše mocných válečníků, které zpátky k životu povolal jejich bůh, vedou válku s Chaosem a brání samotnou existenci sil Orderu. Žádný Stormcast definitivně neumře, ale…

Sylvaneth

Sylvanethy můžeme označit za lesní lid. Jejich bohyně Alarielle kdysi zasadila magická semena, ze kterých rostou humanoidní stromy. Alarielle je zároveň i vládkyních těchto kouzelných lesních bytostí, které si do bitvy na pomoc mohou vyčarovat své…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení