7 Divů světa Duel

699 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2022

Hra pro 2 hráče vycházející z úspěšné hry 7 divů světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální verze oblíbené karetní hry určená pro dva hráče. Rozviňte svou vědu a svou armádu, postavte vznešené budovy a veďte svou civilizaci k vítězství!

Principy vykládání karet se od staršího bratříčka neliší. Významnou změnou je způsob jejich získávání. Na začátku každého věku je vytvořena nabídka karet. Některé karty jsou odkryté, jiné zatím rubem nahoru. Karty se částečně překrývají a k dispozici je na začátku pouze poslední řada. Z této nabídky si hráči postupně volí a vykládají karty (případně je mohou zahodit a získat peníze nebo postavit div). Tím postupně uvolňují a odkrývají karty z dalších řad.

Na začátku hry si každý z hráčů postupně vybere čtyři divy světa, které může během hry postavit a které mu přináší jednorázové nebo trvalé výhody. Asi nejzajímavější je možnost dalšího tahu, čímž můžete soupeři vyfouknout důležitou kartu, která byla před prvním vaším tahem ještě nedostupná. Protože divů světa bylo jen sedm, nelze postavit poslední osmý. Vědou či vojenskou silou lze soupeře porazit již během hry, ale nejčastěji partie končí počítáním bodů obdobně jako ve hře 7 divů světa. 

7 Divů světa: Duel nabízí nový systém práce s kartami, 3 možnosti vítězství, 12 divů světa, spoustu možností strategie a především skvělý herní zážitek. Považujeme ji za jednu z nejlepších her pro dva, což ostatně dokládá množství získaných ocenění.

Obsah balení:

Jedná se o samostatně hratelnou hru.

Hra je v češtině.

Počet hráčů: 2

Doporučený věk: 10+

Herní doba: 30 minut

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 10+
Minimální počet hráčů: 2 hráči
Maximální počet hráčů: 2 hráči
Herní doba: Do 45 minut
Téma: Budovatelské

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení