Bizzarie

Kreativní, trochu psychologická hra pro lidi, kteří se rádi smějí.


  • (2 ks) Skladem
399 Kč
Kategorie: Párty hry
 

Na začátku hry si hráči připraví bílé papíry. Na ty sestaví několik obličejů oblud pomocí vysekaných dílků s očima a pusama. K obličejům hráči fixou dokreslí libovolná těla. Tyto obludy představují tu podivínskou chátru ze Severního lesa. Obludy každý večer visí očima na bedně a hltají na TVB zprávy z království (hráči každé kolo přečtou kartičku s originální událostí v království). Jakmile zprávy skončí, obludy se neudrží a vehementně diskutují o tom, co právě viděli (mají duši takových těch italských staříků, co sedí v kavárnách a pořád řeší a řeší).

Hráči se vtělí do oblud. Představí si, že coby obludy slyšeli televizní událost a potřebují na ni reagovat. Obludám přikreslí komiksovou bublinu a do té napíší libovolnou reakci na přečtenou událost. Následně si vylosují jednu speciální otázku, která prověří, jak moc obludám rozumějí. Otázka se vždy ptá, která z oblud je nejvíce „taková a maková“. Hráči se podívají na obludy a hledají mezi nimi podle toho jak vypadají a co říkají, tu „nejtakovější a nejmakovější“. Své tipy si poté poznamenají do připravené tabulky a na závěr kola je vyhodnotí. Čím více se na svých tipech shodnou se svými spoluhráči, tím více bodů získají.

Jakmile dostanete do ruky fix, vaše představivost se rozběhne na plné obrátky a užijete si spoustu zábavy.

 
Věk hráčů: 7+
Dobra hraní: cca 45 min
Počet hráčů: 2 - 8
 
Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.