Bizzarie

Akce
199 Kč
Skladem (1 ks)

Kreativní, trochu psychologická hra pro lidi, kteří se rádi smějí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na začátku hry si hráči připraví bílé papíry. Na ty sestaví několik obličejů oblud pomocí vysekaných dílků s očima a pusama. K obličejům hráči fixou dokreslí libovolná těla. Tyto obludy představují tu podivínskou chátru ze Severního lesa. Obludy každý večer visí očima na bedně a hltají na TVB zprávy z království (hráči každé kolo přečtou kartičku s originální událostí v království). Jakmile zprávy skončí, obludy se neudrží a vehementně diskutují o tom, co právě viděli (mají duši takových těch italských staříků, co sedí v kavárnách a pořád řeší a řeší).

Hráči se vtělí do oblud. Představí si, že coby obludy slyšeli televizní událost a potřebují na ni reagovat. Obludám přikreslí komiksovou bublinu a do té napíší libovolnou reakci na přečtenou událost. Následně si vylosují jednu speciální otázku, která prověří, jak moc obludám rozumějí. Otázka se vždy ptá, která z oblud je nejvíce „taková a maková“. Hráči se podívají na obludy a hledají mezi nimi podle toho jak vypadají a co říkají, tu „nejtakovější a nejmakovější“. Své tipy si poté poznamenají do připravené tabulky a na závěr kola je vyhodnotí. Čím více se na svých tipech shodnou se svými spoluhráči, tím více bodů získají.

Jakmile dostanete do ruky fix, vaše představivost se rozběhne na plné obrátky a užijete si spoustu zábavy.

 
Věk hráčů: 7+
Dobra hraní: cca 45 min
Počet hráčů: 2 - 8
 
Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 7
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 8
Herní doba: Do 45 minut