Boss Monster 2

Samostatně hratelné rozšíření ke karetní hře Boss Monster.


  • (1 ks) Skladem
699 Kč
Kategorie: Společenské hry
 
Inspirovaná klasickými videohrami, Boss Monster: The Dungeon Building Card Game staví hráče proti sobě v soutěži o vytvoření co nejlepšího podzemního komplexu (dungeonu). Hráči mezi sebou zápasí v lákání a likvidaci příchozích hrdinů s cílem vytvořit ten největší, nejlákavější, poklady a pastmi nejvíce protkaný dungeon. Úkolem hráčů je stát se prvním padouchem, který získá deset duší dobrodruhů nalákaných a následně zabitých v jeho kobkách. Hráči ovšem prohrávají, pokud jejich závěrečný boss dostane od hrdinů pět zranění.

Během hraní Boss Monster mají hráči dvě priority: nalákat více hrdinů než jejich soupeři a zároveň je zabít dříve, než se dostanou do poslední místnosti. Hráči mohou stavět jednu místnost za kolo, každá má svoji vlastní hodnotu pokladu a sílu pasti. Místnosti atraktivnější pro hrdiny mají nižší poškození, takže se příliš hamižnému hráči může stát, že bude přemožen nalákanými hrdiny.

Interakce mezi hráči probíhá ve formě stavění další místnosti a používání kouzel, která mohou pomáhat i škodit. Protože různí hrdinové chtějí různé poklady a jednotlivé místnosti se staví zakrytě, z fáze stavění se často stává zuřivá aukce.

Počet hráčů: 2-4
Doba hraní: 20 min
Věk hráčů: 13+

Hra je kompletně v angličtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.