Czech Pub

Strategická desková hra, která vás přenese do pravé české hospody.


499 Kč
Kategorie: Společenské hry

Zvolte variantu

  • Počet kusů v obchodě: Arbesovo náměstí
    • Na dotaz
    499 Kč
  • Počet kusů v obchodě: Ladova
    • Na dotaz
    499 Kč
 

Ukaž co v tobě je a pojď pařit! Kdo má největší splávek a s kým to první švihne? Přechlastej všechny a nespadni pod stůl! Přijmi velkou výzvu, která ti zajistí nesmrtelnost a titul carského důstojníka!

Po náročném dni není nic lepšího, než zajít s přáteli na jedno. Popovídat si, svlažit hrdlo a celkově ze sebe setřást všechny chmury. A když se nad ránem vracíte domů, zdá se svět hned veselejší. O to jsou rána krušnější a vaše peněženka vychrtlejší. Abyste se nemuseli poddávat nebezpečným dobrodružstvím v hospodě na vlastní kůži, je tu desková hra Stará Blažková, která vám důvěrně známé prostředí přiblíží tak, jako byste v ní sami seděli. V této hře se snažíte pít zkušeně, ohromit své kamarády a přitom to ustát. Ve hře Stará Blažková se vžijete do role místního opilce ve vaší oblíbené hospůdce. Během hry se předháníte v tom, kdo toho více vypije pomocí karet objednávek a do toho zasahujete hospodskými kartami. Hra končí ve chvíli kdy se hospoda zavírá nebo když se opijete tak, že už vás tu hospodský nestrpí.

Hra vznikla ve spolupráci s firmou Efko v roce 2012.

Důrazně nedoporučujeme skutečně pít tolik alkoholu, kolik spotřebujete ve hře. Někteří z vás by to jistě zvládli, ale je mnohem lepší, když si dokážete opilost sami spočítat podle tabulky, než když vám ji z krve počítají na záchytce.

Počet hráčů: 2-6

Doba hraní: 30-60 minut

Věk: 18+

Hra je v češtině.

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.