Dungeons and Dragons - Volos Guide to Monsters

1 099 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2022

Rozšiřující příručka pro Dungeons and Dragons 5. edici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volo's Guide to Monsters je bestiář rozdělený do tří částí a jeho texty zásadně rozšiřují původní Bestiář (Monster Manual).

V první jsou skupiny nestvůr, gnolové, ježibaby, koboldi, mozkožrouti, obři, orkové, skřeti, yuan-ti a zřící, přičemž ke každé skupině je několik stran popisných textů. V druhé části jsou nové hratelné rasy - ásimar, firbolg, gobr, goblin, goliáš, ještěrec, kenku, kobold, skurut, ork, tabaxa, triton a čistokrevný yuan-ti. Ve třetí části jsou pak statistiky nestvůr s krátkým popisem, kterých je tu víc než sto.

Závěrem jsou tři dodatky. V dodatku "A" je několik nových zvířat, v dodatku "B" je hromada nových cizích postav, zpravidla na vyšší úrovni než v původním Bestiáři. V dodatku "C" jsou pak tabulky s nestvůrami dle prostředí. Celkově je to velmi povedená kniha, která pěkně rozšiřuje původní Bestiář.

Počet stran: 224

Kniha je v angličtině

 Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení