Elder Sign Omens of the Deep Expansion

  • 1 z 2

Rozšíření pro hru Elder Sign.


  • (> 4 ks) Skladem
749 Kč
Kategorie: Společenské hry
 

Elder Sign je rychlá kooperativní kostková hra ze světa H. P. Lovecrafta od designérů Arkham Horroru. Hráči se ujmou role vyšetřovatelů, kteří se snaží zabránit příchodu Prastarých na náš svět. Vybaveni různými nástroji, spojenci a okultními znalostmi hráči přicházejí do muzea plného artefaktů, které se jeví jako vynikající místo na vstup Prastarých do našeho světa, aby zavřeli všechny brány a zabránili zkáze světa.

Vyšetřovatelé jsou v rozšíření ke hře Elder Sign postaveni před nové výzvy. Muzeum přilákalo pozornost dalších děsivých příšer a jejich přítomnost se projevuje v podobě požehnání a kleteb. Ty přinášejí nové bílé a černé kostky, které buď přidávají symbol do vyšetřovatelova snažení, nebo ho donutí líznout si kartu z balíčku kleteb a nulují některé symboly z výsledného hodu.
Rozšíření přináší kromě kleteb čtyři nové Prastaré, osm nových vyšetřovatelů, nová monstra a nový design muzea, který poskytuje více možností pro vyšetřovatele v jejich tahu.

Upozornění: Toto není samostatná hra, pouze rozšíření!

Počet hráčů: 1 - 8

Věk: 13+

Hra je v angličtině

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.