Elder Sign Omens of the Deep Expansion

Akce
749 Kč –47 %
Elder Sign Omens of the Deep Expansion
749 Kč –47 % 399 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Rozšíření pro hru Elder Sign.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elder Sign je rychlá kooperativní kostková hra ze světa H. P. Lovecrafta od designérů Arkham Horroru. Hráči se ujmou role vyšetřovatelů, kteří se snaží zabránit příchodu Prastarých na náš svět. Vybaveni různými nástroji, spojenci a okultními znalostmi hráči přicházejí do muzea plného artefaktů, které se jeví jako vynikající místo na vstup Prastarých do našeho světa, aby zavřeli všechny brány a zabránili zkáze světa.

Vyšetřovatelé jsou v rozšíření ke hře Elder Sign postaveni před nové výzvy. Muzeum přilákalo pozornost dalších děsivých příšer a jejich přítomnost se projevuje v podobě požehnání a kleteb. Ty přinášejí nové bílé a černé kostky, které buď přidávají symbol do vyšetřovatelova snažení, nebo ho donutí líznout si kartu z balíčku kleteb a nulují některé symboly z výsledného hodu.
Rozšíření přináší kromě kleteb čtyři nové Prastaré, osm nových vyšetřovatelů, nová monstra a nový design muzea, který poskytuje více možností pro vyšetřovatele v jejich tahu.

Upozornění: Toto není samostatná hra, pouze rozšíření!

Počet hráčů: 1 - 8
Věk: 13+
 

Hra je v angličtině

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: V angličtině
Minimální věk: 13
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 8
Herní doba: Do 90 minut
Téma: Horror
Položka byla vyprodána…