Escape Room - Rodinná edice

939 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.6.2022

Pokračování populární únikové hry - 3 nové scénáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Escape Room spočívá ve společném prožití příběhu (útěk z vězení, likvidace bomby apod.) v omezeném čase. Během hry řešíte logické úkoly, hádanky a rébusy, pomocí kterých získáte kódy potřebné k úniku. Nezbytná je týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail.

Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Scénáře v této sadě jsou jednodušší a hra je určena, jak ostatně název napovídá, především rodinám. Obsahuje 3 napínavé scénáře, které jsou navzájem příběhově propojené. Cílem je najít a zachránit ztracenou holčičku. Každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou kombinaci klíčů. Klíče zasunujete do Chrono–dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.

  1. Kouzelná opice - Úvodní a nejjednodušší scénář, ve kterém pátráte po sošce opice.
  2. Hadí uštknutí - Nyní se již ocitáte v džungli a musíte najít sérum pro svoji kamarádku.
  3. Měsíční portál - Finální scénář celého příběhu.

Stejně jako u her Escape Room ze „skutečného života“ si i zde můžete každou z her zahrát pouze jednou. Poté, co si je všechny zahrajete, si můžete koupit další rozšíření. Scénáře také můžete nechat zahrát vaše kamarády. Na stránkách hry najdete část herního materiálu potřebného k další partii k vytištění.

Doporučený věk: 10+

Herní doba: 60 min

Počet hráčů: 3-5

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 10+
Minimální počet hráčů: 3 hráči
Maximální počet hráčů: 5 hráčů
Herní doba: Do 60 minut
Téma: Únikové hry, Kooperativní

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení