Funky Business Praha

1 099 Kč 699 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Funky Business Praha je dynamický byznys simulátor s prvky strategie a kooperativních žánrů se špetkou humoru. Připrav se okamžitě reagovat na situace, přemýšlet o strategii do budoucna, občas se spojit s ostatními hráči za účelem dosažení společných cílů a skvěle strávit čas!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funky Business Praha je dynamický byznys simulátor s prvky strategie a kooperativních žánrů se špetkou humoru. Připrav se okamžitě reagovat na situace, přemýšlet o strategii do budoucna, občas se spojit s ostatními hráči za účelem dosažení společných cílů a skvěle strávit čas!

Herním plánem je mapa Prahy. Kolem mapy jsou rozloženy karty s hracími políčky, po kterých se pohybují figurky. Díky náhodnému uspořádání těchto hracích políček se nebude žádná hra podobat jiné. Během každého kola se obrací karta z balíčku Masmédia, odkud se dozvídáte, co se děje v Praze. Může to být zavedení EET, dotace pro určitý druh podnikání, výstavba nového OC v určité místě atd. Nyní se hra může měnit s každým kolem, vždy musíte být ve střehu, jako v reálném současném podnikání. Ve hře se setkáte se 31 reálnou společnosti. S každou z nich je uzavřena oficiální smlouva. Vždyť se jedná o opravdový business simulátor o moderním podnikání, což znamená, že společnosti musí být také pouze opravdové! Nyní si můžeš koupit společnost ŠKODA nebo KOH-I-NOOR HARDMUDTH a umístit ji kdekoliv v Praze. A pokud budou splněny určité podmínky rozmístění, můžeš také obdržet dvojnásobný zisk! Kromě samotných hráčů se hry účastní ještě jedna strana - Zahraniční Investor, který se rozvíjí a získává na síle souběžně a snaží se získat Prahu pro sebe pomocí manipulací a tím, že využívá pochybení hráčů. Každý hráč má svůj kufr a image, což mu umožňuje získat různá privilegia ve hře.Existují tři způsoby, jak hru vyhrát. Stejně jako ve skutečném podnikání můžeš svého cíle dosáhnout různými způsoby.

A jaká opatření bys přijal pro Prahu ty? Pociť drive a zápal z podnikání!

Kompletace

1 x herní plán, zobrazující mapu Prahy
46 x karty Hraci pole
4 x desky hráčů
82 x karty "Masmédia"
42 x karty "Událost"
31 x karty "Portfolio společnosti"
1 х karta "Show Time!"
42 х karty "Licence"
16 x žetony "Funky Business"
31 x žetony společnosti
95 x bankovky "České kačky"
21 x figurky "Pobočka"
15 x figurky "Budova"
4 x figurky hráče
2 x hrací kostky
Pravidla (dvě úrovní obtížnosti)

Na krabici je z legislativních důvodů 18+, hra je však vhodná pro hráče od 8 let.

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 18+
Minimální počet hráčů: 2 hráči
Maximální počet hráčů: 4 hráči
Herní doba: 120 minut a víc
Téma: S konfliktem