Funky Business Praha

1 099 Kč 699 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Funky Business Praha je dynamický byznys simulátor s prvky strategie a kooperativních žánrů se špetkou humoru. Připrav se okamžitě reagovat na situace, přemýšlet o strategii do budoucna, občas se spojit s ostatními hráči za účelem dosažení společných cílů a skvěle strávit čas!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funky Business Praha je dynamický byznys simulátor s prvky strategie a kooperativních žánrů se špetkou humoru. Připrav se okamžitě reagovat na situace, přemýšlet o strategii do budoucna, občas se spojit s ostatními hráči za účelem dosažení společných cílů a skvěle strávit čas!

Herním plánem je mapa Prahy. Kolem mapy jsou rozloženy karty s hracími políčky, po kterých se pohybují figurky. Díky náhodnému uspořádání těchto hracích políček se nebude žádná hra podobat jiné. Během každého kola se obrací karta z balíčku Masmédia, odkud se dozvídáte, co se děje v Praze. Může to být zavedení EET, dotace pro určitý druh podnikání, výstavba nového OC v určité místě atd. Nyní se hra může měnit s každým kolem, vždy musíte být ve střehu, jako v reálném současném podnikání. Ve hře se setkáte se 31 reálnou společnosti. S každou z nich je uzavřena oficiální smlouva. Vždyť se jedná o opravdový business simulátor o moderním podnikání, což znamená, že společnosti musí být také pouze opravdové! Nyní si můžeš koupit společnost ŠKODA nebo KOH-I-NOOR HARDMUDTH a umístit ji kdekoliv v Praze. A pokud budou splněny určité podmínky rozmístění, můžeš také obdržet dvojnásobný zisk! Kromě samotných hráčů se hry účastní ještě jedna strana - Zahraniční Investor, který se rozvíjí a získává na síle souběžně a snaží se získat Prahu pro sebe pomocí manipulací a tím, že využívá pochybení hráčů. Každý hráč má svůj kufr a image, což mu umožňuje získat různá privilegia ve hře.Existují tři způsoby, jak hru vyhrát. Stejně jako ve skutečném podnikání můžeš svého cíle dosáhnout různými způsoby.

A jaká opatření bys přijal pro Prahu ty? Pociť drive a zápal z podnikání!

Kompletace

1 x herní plán, zobrazující mapu Prahy
46 x karty Hraci pole
4 x desky hráčů
82 x karty "Masmédia"
42 x karty "Událost"
31 x karty "Portfolio společnosti"
1 х karta "Show Time!"
42 х karty "Licence"
16 x žetony "Funky Business"
31 x žetony společnosti
95 x bankovky "České kačky"
21 x figurky "Pobočka"
15 x figurky "Budova"
4 x figurky hráče
2 x hrací kostky
Pravidla (dvě úrovní obtížnosti)

Na krabici je z legislativních důvodů 18+, hra je však vhodná pro hráče od 8 let.

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 18+
Minimální počet hráčů: 2 hráči
Maximální počet hráčů: 4 hráči
Herní doba: 120 minut a víc
Téma: S konfliktem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení