Hidden Treasures

Jednoduchá hra o hledání pokladu.


  • (2 ks) Skladem
99 Kč
Kategorie: Rodinné
 

Hidden Treasures je česká stolní hra pro 2 – 6 hráčů všech věkových kategorií. Během přibližně hodinové hry prozkoumáte jeden z mnoha rybníkatých lesů v okolí Třeboně a naleznete řadu pokladů zde ukrytých. Čeká vás mimo jiné i projížďka na kole a plavba po řece. 

Hra Hidden Treasures byla navrhována s cílem poskytnout zábavu všem orienťákům, geokačerům a dalším přírodomilům ve chvílích odpočinku.

Při hraní Hidden Treasures odkrýváte zákoutí Třeboňského lesa skládáním čtvercových segmentů mapy, které na sebe navazují cestami, řekami a rybníky. 

Různorodost mapových segmentů zaručuje monstrózní variabilitu herního plánu, takže každá partie hry je zcela jedinečná, pokaždé objevujete jiný les, chodíte po jiných cestách a brodíte jiné řeky.

Hodem kostkami získané akční body využíváte k získání souřadnic pokladů, pohybu po mapě, hledání pokladů nebo již zmíněnému rozšiřování herního plánu směrem k souřadnicím pokladu.

počet hráčů: 2-6
věk hráčů: 9+
Doba hraní: 80 min, zkrácená verze 40 min

Hra je kompletně v českém jazyce.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.