iKNOW Junior

549 Kč
iKNOW Junior
549 Kč 499 Kč
Skladem (1 ks)

Unikátní vzdělávací hra pro děti a jejich rodiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

iKnow Junior pomáhá dětem, aby se učily nové věci a využívaly přitom stávající znalosti. Úkoly jsou plné různorodých aktivit, které děti podporují v používání různých přístupů k hledání řešení. Dvacet rozličných typů úkolů zaručí pestrost, otázky se týkají nejrůznějších oblastí a jsou doplněny obrázky a fotografiemi. Hra rozvíjí STEM dovednosti a znalosti, tj. znalosti v oborech přírodní vědy (Science), techniky (Technology), technologie (Engineering) a matematiky (Matematics).

iKnow Junior je interaktivní vzdělávací hra, která umožňuje vzájemnou komunikaci všech hráčů. Děti se při ní mohou společeně bavit například při kreslení, vybírání správné odpovědi z více možností nebo vytváření písmen pomocí vlastního těla. Hra dává příležitost povzbudit hráče a zdůraznit, co už umí - nikoliv to, co neumí.

Na vývoji hry se podíleli pedagogové s rozsáhlými zkušenostmi s prací s dětmi různého věku. A přesně pro ty je hra iKnow Junior určena. Každé dítě se při ní učí svým vlastním způsobem a tempem.

Balení obsahuje:

  • 400 karet s otázkami
  • obrázky nebo fotkami
  • 5 velkých figurek
  • zápisník, tužku a pravidla.
Počet hráčů: 2 - 5
Věk hráčů: 5+
Doba hraní: 30 minut

Hra je v českém jazyce.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vědomostní a naučné hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 5
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: Do 30 minut
Téma: Kvízové