Kill Team Rogue Trader

  • 1 z 4

Rozšíření pro hru Kill Team.

  • 2 399 Kč 400 Kč –17 %
  • (1 ks) Skladem
1 999 Kč
Kategorie: Warhammer 40.000
 

Balení obsahuje:

- příručku s pozadím a pravidly pro frakce Elucidian Starstriders a Gellerpox Infected, plus pravidla pro boj ve stísněných prostorách vesmírných lodí a budov, pravidla pro herní desku The Truehawk, pravidla pro modely Commanders - legendární hrdiny, kteří mohou velet vašim týmům, nové Specialisty pro obsažené týmy (Strategist a Strenght), 8 misí (4 Narrative a 4 Matched Play) a celou narativní kampaň představující události na palubě lodi Truehawk.

- 10 modelů týmu Elucidian Starstriders: Elucia Vhane - Rogue Trader, Sanistasia Minst - Rejuvenat Adept, Knosso Prond - Death Cult Executioner, Larsen van der Grauss - Lectro-Maester, 5x Voidsman (Nitsch, Riguez, Shalkus, Theolus a Grell) a Aximillion.

- 23 modelů Gellerpox Infected: Vulgrar Thrice-Cursed, 3x Nightmare Hulk, 4x Sludge-Grub, 4x Cursemite, 4x Glitchling, 4x Eyestinger Swam a 3x Vox-Shambler

- herní plán představující z jedné strany koridory a místnosti vesmírné lodi The Truehawk a z druhé strany Ministorum Shrine - tvořen skládací pevnou kartonovou herní deskou se stylovým potiskem o rozměru 22x30 palců a sadou dveří a doplňků

- příručky s pravidly pro nasazení modelů ve Warhammeru 40.000 - Datasheets, unikátní Stratagems, Warlord Traits a bodové hodnoty pro Matched Play.

 

Jedná se pouze o rozšíření, ke hře budete potřebovat základní pravidla a kostky.

Modely jsou neslepené a nenabarvené.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.