Akce

Legend of the Five Rings the Card Game LCG

Karetní hra inspirovaná středověkým Japonskem.

  • 999 Kč 200 Kč –20 %
  • (> 4 ks) Skladem
799 Kč
Kategorie: Legend of the Five Rings
 

Karetní hra Legend of the Five Rings je předělávkou stejnojmenné sběratelské karetní hry a přidává nové prvky, pravidla a zcela nový herní zážitek.

V tomto základním balení najdete vše potřebné pro hru a stavbu balíčků. Legend of the Five Rings: The Card Game je karetní LCG hra pro dva hráče, kteří v ní převezmou roli jednoho ze sedmi velkých klanů Rokugan soupeřících o půdu pomocí vojenské nebo politické síly. Nikdy však nesmí porušit přísný kodex cti klanů Rokugan.

Hráč ovládá své síly dvěma oddělenými balíčky karet. Balíček Dynasty zaplňuje jeho provincie postavami a hospodářstvím, balíčkem Conflict pak sestavuje taktiky, manévry, určuje následovníky a prostředky k ovládnutí světa. Je jen na hráči, zda si zvolí agresivní vojenskou cestu nebo lstivou politikou bude tahat za nitky.

Cílem je zničit protivníkovu pevnost a vyhrát hru. Pravidla společnosti jsou ale jasná. Ani v zápalu boje nesmí hráči zapomínat na prastará pravidla Bushidō. Pořád hrozí, že mohou přijít o vše.

Balení obsahuje vše potřebné ke hře – karty sedmi klanů, množství žetonů a pravidla.

Počet hráčů: 2

Věk: 14+

Doba hraní: 45 - 90 minut

Hra je v angličtině.

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.