Scythe EN

  • 1 z 2

Strategická hra odehrávající se v alternativním roce 1920.


  • Na objednávku
1 799 Kč
Kategorie: Pro jednoho
Položka byla vyprodána...
 

SCYTHE je strategická hra od Jamyho Stegmaiera, který stojí například za hrou Euphoria. Tento autor je ve svých hrách velmi precizní a vymazlí je vždy do puntíku. Hru publikoval prostřednictvím crowfundingu na Kickstarteru, kde na ni vybral skoro 2 miliony dolarů. Tato verze hry se od té Kickstarterové příliš neliší, protože v kampani nebyly skoro žádné bonusy, které by později nebyly ve verzi pro obchody.

Hra se odehrává v alternativním roce 1920, kdy do válečného konfliktu nastupují obrovské mechanizované stroje. Jde o typickou euro hru, kde hrají velkou roli suroviny, zabírání toho správného území a upgrade vašich jednotek. Může dojít i k válečnému konfliktu, ale podle ohlasu hráčů to není příliš časté a rozhodně to není podmínka k vítězství. Veškeré ilustrace ke hře dělal autor této alternativní historie, polský výtvarník Jakub Rozalski a jsou jedním slovem dechberoucí.

Počet hráčů: 1- 5 

Herní doba: 115 minut

Hra je v angličtině.

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.