Scythe Game Board Extension

Akce
299 Kč –27 %
Scythe Game Board Extension
299 Kč –27 % 219 Kč
Skladem (1 ks)

Větší herní deska pro Vaše pohodlí ke hře Scythe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCYTHE je strategická hra od Jamyho Stegmaiera, který stojí například za hrou Euphoria. Tento autor je ve svých hrách velmi precizní a vymazlí je vždy do puntíku. Hru publikoval prostřednictvím crowfundingu na Kickstarteru, kde na ni vybral skoro 2 miliony dolarů. Tato verze hry se od té Kickstarterové příliš neliší, protože v kampani nebyly skoro žádné bonusy, které by později nebyly ve verzi pro obchody.

Hra se odehrává v alternativním roce 1920, kdy do válečného konfliktu nastupují obrovské mechanizované stroje. Jde o typickou euro hru, kde hrají velkou roli suroviny, zabírání toho správného území a upgrade vašich jednotek. Může dojít i k válečnému konfliktu, ale podle ohlasu hráčů to není příliš časté a rozhodně to není podmínka k vítězství. Veškeré ilustrace ke hře dělal autor této alternativní historie, polský výtvarník Jakub Rozalski a jsou jedním slovem dechberoucí.

Počet hráčů: 1 - 5

Herní doba: 115 minut

Hra je v angličtině.

 

Toto je pouze rozšíření - samostatně nehratelné.

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: V angličtině
Minimální věk: 14
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 5
Herní doba: Do 120 minut
Téma: Budovatelské