Scythe Invaze z dálek

  • 1 z 2

Rozšíření ke hře Scythe, přidávající další 2 národy.


  • Na objednávku
759 Kč
Kategorie: Pro jednoho
Položka byla vyprodána...
 

SCYTHE je strategická hra od Jamyho Stegmaiera, který stojí například za hrou Euphoria. Tento autor je ve svých hrách velmi precizní a vymazlí je vždy do puntíku. Hru publikoval prostřednictvím crowfundingu na Kickstarteru, kde na ni vybral skoro 2 miliony dolarů. Tato verze hry se od té Kickstarterové příliš neliší, protože v kampani nebyly skoro žádné bonusy, které by později nebyly ve verzi pro obchody.

Hra se odehrává v alternativním roce 1920, kdy do válečného konfliktu nastupují obrovské mechanizované stroje. Jde o typickou euro hru, kde hrají velkou roli suroviny, zabírání toho správného území a upgrade vašich jednotek. Může dojít i k válečnému konfliktu, ale podle ohlasu hráčů to není příliš časté a rozhodně to není podmínka k vítězství. Veškeré ilustrace ke hře dělal autor této alternativní historie, polský výtvarník Jakub Rozalski a jsou jedním slovem dechberoucí.

Počet hráčů: 1 - 5

Herní doba: 115 minut

Hra je v češtině.

Toto je samostatně nehratelné rozšíření

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.