Star Wars X-Wing Core Set 2nd Edition

1 099 Kč
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Nové startovní balení druhé edice X-Wing Miniatures.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této hře pro dva hráče ze světa Star Wars se ujmete velení nad stíhačkami jedné ze tří frakcí - Rebelů, Prvního Řádu nebo Scums (pirátů) - a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jaké to je, když Boba Fett pronásleduje Millenium Falcon, Darth Vader sestřeluje Luka Skywalkera (nebo naopak...) nebo když BB-8 pomáhá Poe Dameronovi.

X-Wing Miniatures Game (The Force Awakens™ Core Set for the X-Wing™) je svižná, zábavná, taktická a vyvážená alternativa pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného, než jen deskovky, ale na klasický wargaming se necítí; avšak i ostřílený wargamer se v ní najde. Hra rychle odsýpá (střídavá aktivace), takže se nikdy nebudete jen dívat a nudit - vždy budete mít co dělat a nebo budete přemýšlet nad další strategií. Standardní kolo začíná tajným nastavením pohybů Vašich lodí, následuje samotný pohyb a střelba.

V balení je nepřeberné množství komponentů, včetně třech kompletních a barevně provedených stíhaček s podstavci, veškerá měřítka, tokeny asteroidů a raket nebo třeba i balíček karet s kritickými poškozeními.

S X-Wing Miniatures Game - The Force Awakens™ Core Set získáte vše, co potřebujete pro hru dvou hráčů proti sobě, kde stanete se veliteli rebelského X-Wingu a dvou TIE Fighterů Prvního Řádu!

Ať Vás provází Síla!

 

Výhodné startovní balení obsahuje vše, co potřebujete pro hraní X-Wingu:

modely (1x X-Wing, 2x TIE Fighter)

měřítka, kostky, tokeny, disky s pohyby

karty poškození, pilotů a vylepšení

pravidla

  

Počet hráčů: 2

Věk: 14+

Doba hraní: 30 - 45 minut

Hra je v angličtině

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.