Tajuplné říše

  • 1 z 2

Malá ale vtipná karetní fantasy hra, kde se snažíte chytrou kombinací karet získat co nejvíce bodů.


  • (2 ks) Skladem
329 Kč
Kategorie: Společenské hry
 
V ruce máte sedm karet různých fantasy bytostí, postav, předmětů atd, které davají různý počet bodů a také různě ovlivňují ostatní karty. Ve svém tahu si jednu kartu musíte vzít (z balíčku nebo z už odhozených karet) a jednu zahodit. Hra končí, když je na stole deset odhozených karet.
 

Tajuplné říše obsahují něco přes padesát karet, přičemž tyto jsou rozděleny do jednotlivých „barev“. Každá barva má pět karet a odpovídá různému typu. Ve hře jsou tak vůdci, zbraně, artefakty či tvorové. Karty na sobě mají text v podobě bonusů a postihů. Ten způsobuje interakci mezi všemi kartami, které máte v ruce.

Cílem hráčů je postupně vyměnit nehodící se karty a nahradit je lepšími, aby kombo sedmi karet v ruce dalo co nejvíce bodů. To hráči činí tak, že si vezmou kartu z dobíracího balíčku nebo z odkládacího prostoru a do odkládacího prostoru odloží jednu z karet v ruce. Klíčem je tak dobře karty poskládat, vyhnout se postihům, které dokáží být hodně kruté (některé karty je umí smazat) a naopak nahnat co nejvíce bodů na bonusech za součinnost karet.

Hra trvá do té doby, než se v odkládacím prostoru objeví desátá karta. Každé tažení karty z dobíracího balíčku tak přibližuje konec hry. Jakmile konec nastane, hráči veřejně spočítají body za každou svoji kartu v ruce. Průměrná partie trvá cca 20-30 minut, Tajuplné říše jsou tedy rychlovka.

Tajuplné říše jsou hra se superjednoduchými pravidly, která je originální, rychlá a zábavná. Pokud hledáte karetní hru, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou a kterou je možno hrát i ve větším počtu hráčů.

 
Počet hráčů: 3-6
Věk hráčů: od 10 let

 

Hra je v češtině

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.