Twilight Imperium 4th Edition CZ

3 099 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2021

Epická hra o nadvládě, politicea obchodování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V letech následujících po ničivých Soumračných válkách se Velké rasy bývalého Lazaxského císařství stáhly do svých vlastních domovských světů a nastalo období křehkého ticha. Nyní se galaxie opět začíná hýbat, a Velké rasy znovu upírají své zraky do vesmírných hlubin daleko za svými hranicemi. Mecatol Rex, kdysi zářivý klenot galaktické civilizace, opět čeká na toho, kdo bude tak troufalý a pozvedne císařskou korunu. Kdo se první odváží usednout na císařský trůn? Ať již pomocí vojenské nadvlády nebo chytrých manipulací s Galaktickou radou, Velké rasy se připravují na úsvit nového věku.

Twilight Imperium je epická strategická hra, ve které hráči bojují o ovládnutí vesmíru svou před hrou zvolenou rasou (na výběr je 17 ras). Hra se skládá z přesně neurčeného počtu kol, během kterých hráči vynalézají nové technologie, vylepšují své lodě a jednotky, obsazují další planety a samozřejmě bojují či obchodují mezi sebou, to vše s cílem rozšířit a udržet své impérium a díky tomu získat potřebné vítězné body k ovládnutí celého vesmíru. Nedílnou součástí hry je také hlasovací fáze kola, ve které mohou projít politické zákony a rozhodnutí, které výrazně ovlivní další průběh hry.

Twilight Imperium rozhodně není hra na hodinu nebo dvě, vyžaduje velkou časovou investici, za kterou se ovšem hráčům odmění silným herním zážitkem.

Počet hráčů: 3-6
Doba hraní: 4-8 hodin
Věk: 14+

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 14+
Minimální počet hráčů: 3 hráči
Maximální počet hráčů: 6 hráčů
Herní doba: 120 minut a víc
Téma: Sci-fi