UNO

229 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2022

UNO je klasická jednoduchá karetní hra s přiřazováním karet stejných barev a čísel, která nikdy neomrzí! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNO je klasická jednoduchá karetní hra s přiřazováním karet stejných barev a čísel, která nikdy neomrzí! 

Cíl je jednoduchý. Hráči se střídají a snaží se zbavit všech karet. Kartu můžou odložit tehdy, když má stejnou barvu nebo číslo jako karta navrchu odkládacího balíčku. Speciální akční karty vnášejí do hry zvraty a pomáhají porazit protihráče. Karta výměny umožňuje vyměnit si karty v ruce s libovolným protivníkem. Pokud nemáte vhodnou kartu, musíte si vzít z balíčku uprostřed. Nezapomeňte vykřiknout „UNO“, když máte v ruce poslední kartu. Hráč, který se zbaví všech karet, dostane body za všechny karty, které zůstaly v rukou soupeřům. Vyhrává hráč, který jako první získá pět bodů!

V balíčku najdete celkem 19 karet od každé ze čtyř barev (červená, zelená, modrá a žlutá) plus tyto speciální karty: osmkrát Vezmi si dvě karty, čtyřikrát Změna směru (v každé barvě), čtyřikrát Přeskoč karty (v každé barvě) a společně s nimi také čtyřikrát Divoká karta, čtyřikrát Vezmi si čtyři karty, jedenkrát Vyměň si karty a třikrát karty Přepiš to. Vyhrává ten, který jako první dosáhne pěti bodů. Rozjeď srandu s UNO! Hra obsahuje 112 karet.

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: V češtině
Minimální věk: 7+
Minimální počet hráčů: 2 hráči
Maximální počet hráčů: 8 hráčů
Herní doba: Do 30 minut

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení