Walk the Plank

Karetní hra o pirátech.


399 Kč
Kategorie: Společenské hry

Zvolte variantu

  • Počet kusů v obchodě: Arbesovo náměstí
    • Skladem (1 ks)
    399 Kč
       
 
Ve hře Walk the Plank se vy a vaši spoluhráči stáváte nejhoršími piráty v posádce. Kapitán se vás rozhodl zbavit, protože jste líní, hloupí a zkrátka nestojíte za rum a kořist, kterou dostáváte. Nepůjdete ovšem po prkně všichni - dva z vás ještě dostanou jednu šanci, když se na prkně udrží déle než ostatní a postarají se o to, aby se ostatními nakrmili žraloci.

Hráči si každé kolo tajně připraví tři ze svých deseti akčních karet a poté se střídají na tahu v odhalování a provádění těchto akcí, bez jakékoliv záruky, že jejich dokonale připravený plán proběhne tak, jak by měl. Pokud si naplánujete, že shodíte piráta mezi žraloky jako svou třetí akci, a když se dostanete na tah se místo svého cíle u vás bude nacházet jen váš spojenec, skončí mezi žraloky on. Některé velmi silné karty mají na sobě symbol lebky, a tak zůstávají ležet na stole ještě jedno kolo po použití, kdežto ostatní karty se vrací hráčům zpět do ruky. Ve chvíli, kdy zbývají jen dva piráti, hra končí a tito hráči vyhrávají. Mějte se však na pozoru, protože není neobvyklé, že by ve vodě skončili všichni piráti a vítězi se tak stávají žraloci kroužící kolem své bezbranné kořisti.

Počet hráčů: 3-5
Doba hraní: 20min
Věk hráčů: 8+

Hra je kompletně v angličtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.